Press "Enter" to skip to content

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku – to je cíl mnoha turistů, nejenom z České republiky. Chorvatsko nabízí úžasnou přírodu, celým světem obdivovanou gastronomii, slunění na plážích a nesmíme zapomenout na koupání v křišťálově čistém Jaderském moři. Zavítejte do Chorvatska! Každý si tu totiž najde to své!
„V jednoduchosti je krása“ – tak praví jedno české přísloví. U Chorvatska tohle platí obzvlášť. Tato poměrně blízká země má opravdu hodně co nabídnout. Je jen na Vás, jak využijete svůj volný čas v Chorvatsku. Můžete ho využít k nakupování ve velkých městech, opalování na prosluněných plážích, koupání a poznávání mořského světa Jaderského moře, výletům do nádherné přírody a horské divočiny, fotografování starověkých památek, nebo ochutnávání chorvatské gastronomie. Zavítejte do hlavního města Zábřehu, či dalších krásných měst Splitu a Dubrovníku, poznejte ostrov Istrie, která je známá svou vnitrozemskou vegetací s krásným mořským pobřežím. Dovolená v Chorvatsku Vám umožní nahlédnout do jiného světa.

Země mnoha tváří

Chorvatsko nabízí nejen moře s ozdravnými účinky, krásné pláže, ale také hory, ostrovy, Národní parky s jezery a divoké řeky. Nejen čeští cestovatele tuto jadranskou zemi milují a dovolená v Chorvatsku se tak stala pojmem.