Press "Enter" to skip to content

Kovové regály

Vyřeší nedostatek místa, ale i efektivní uspořádání velmi těžkých věcí, které potřebujete uskladnit. Kovové regály lze zakoupit podle typu, velikosti polic, celkové nosnosti, kterou mají pojmout, ale také máte možnost volby z hlediska typu montáže, která je velmi snadná.

Existují mnohé typy sestav a v našem obchodě jistě najdete ty, které budou vhodné právě pro vás. Nemusíte se vůbec bát, že by kovové regály rychle ztratily na své životnosti. Naopak. Vyrobené jsou z pevného kovu, který je pozinkovaný a tím pádem vhodný i do velmi náročných klimatických podmínek. Kov je mimo jiné odolný materiál, který vám zaručí vysokou stabilitu regálu, ale i zajistí, že police se pod tíhou uložených věcí nebudou prohýbat a na vliv konstrukce regálu nebudou mít tedy jiné fatální následky.

Dobrá pořizovací cena

Nezklame vás určitě ani dobrá pořizovací cena. http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/kovove-policove-regaly/ Kovové regály lze v našem obchodě zakoupit za velmi atraktivní ceny. S dopravou si také nemusíte dělat starosti, protože u většiny typů zboží je zdarma, případně za nižší poplatek. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý.